ZÁPAS
24.06.19 | 1. kolo kval. | Jaroslav Pospisil | Dominik Recek | 6-3, 6-2 | M25 Pardubice | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
19.02.95, 29 Let
18 926 $
19.02.95, 29 Let
18 926 $
Jaroslav Pospisil vs. Dominik Recek - Vzájemné zápasy
24.06.19 | 1. kolo kval. | Jaroslav Pospisil | Dominik Recek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Pardubice | antuka |
Jaroslav Pospisil form & Dominik Recek form
Jaroslav Pospisil - poslední zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Dominik Recek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |