ZÁPAS
05.06.17 | kvalifik. | Jannis Kahlke | Gleb Alekseenko | 6-2, 6-4 | Turkey F22 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jannis Kahlke vs. Gleb Alekseenko - Vzájemné zápasy
05.06.17 | kvalifik. | Jannis Kahlke | Gleb Alekseenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Turkey F22 | antuka |
22.07.13 | kvalifik. | Gleb Alekseenko | Jannis Kahlke | 7-66, 7-63 | detail zápasu | Germany F11 | antuka |
Jannis Kahlke form & Gleb Alekseenko form
Jannis Kahlke - poslední zápasy
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jan Soeren Hain | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Jan Vehovec | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Tom Pisane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 5-3, Egill Sigurdsson - skreč | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Ivan Krivic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Parikshit Somani | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Andrii Gryniuk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Nicolas Xiviller | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Oleksii Markovskyi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Mert Celik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 0-6, - Jannis Kahlke - skreč | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Kopeinigg | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Gleb Alekseenko - poslední zápasy
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | - Gleb Alekseenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detail zápasu |