ZÁPAS
01.10.19 | 1. kolo | Janis Podzus | Mans Dahlberg | 6-3, 6-0 | M25 Falun | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Janis Podzus | Mans Dahlberg | |
1. podání % | 32/44 (73%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 12/44 (27%) |
Vyhrané body celkem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Janis Podzus | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-1 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Janis Podzus | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Mans Dahlberg | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Janis Podzus | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Mans Dahlberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Janis Podzus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Janis Podzus | 2-0 | |
0-0, 0-30, 40-40 | ||
4-0 | Mans Dahlberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 | Mans Dahlberg | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
30.04.03, 20 Let
30.04.03, 20 Let
Janis Podzus vs. Mans Dahlberg - Vzájemné zápasy
01.10.19 | 1. kolo | Janis Podzus | Mans Dahlberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Janis Podzus form & Mans Dahlberg form
Janis Podzus - poslední zápasy
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Erik Eliasson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Patric Prinoth | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Eric Davidsson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 3-0, Simonas Zukauskas - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kornel Kimaszewski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Samuel Hodor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Darko Jandric | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 7-67, 7-65 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Geronimo Espin Busleiman | 4-6, 4-5, - Janis Podzus - skreč | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Luca Prevosto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Mans Dahlberg - poslední zápasy
M25 Ystad - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Michael Minasyan | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.21 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.10.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Janis Podzus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu |