ZÁPAS
30.07.20 | 1. kolo | Jan-Lennard Struff | Kevin Krawietz | 6-2, 6-0 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP], 40-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
2-0 | Kevin Krawietz | |
0-0 | ||
Jan-Lennard Struff | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Kevin Krawietz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Kevin Krawietz | |
Jan-Lennard Struff | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kevin Krawietz | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Kevin Krawietz | |
Jan-Lennard Struff | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Kevin Krawietz | |
0-0 | ||
Jan-Lennard Struff | 5-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jan-Lennard Struff vs. Kevin Krawietz - Vzájemné zápasy
30.07.20 | 1. kolo | Jan-Lennard Struff | Kevin Krawietz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
27.04.14 | 2. kolo kval. | Jan-Lennard Struff | Kevin Krawietz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Munich | antuka |
28.04.12 | 1. kolo kval. | Kevin Krawietz | Jan-Lennard Struff | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Munich | antuka |
Jan-Lennard Struff form & Kevin Krawietz form
Jan-Lennard Struff - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 3. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
07.10.23 2. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
24.09.23 čtvrtfinále | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.23 2. kolo | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
18.06.23 finále | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Kevin Krawietz - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Zsombor Piros | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
19.09.20 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 6-73, 7-62, 0-3, - Kevin Krawietz - skreč | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
17.08.19 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.19 kvalifik. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Viktor Troicki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Granollers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - koberec | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Federico Gaio | 7-64, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
21.11.18 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-3, 7-61 | detail zápasu |