ZÁPAS
08.10.19 | 1. kolo | Jan Choinski | Osman Torski | 6-3, 6-2 | M15 Bad | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Jan Choinski | Osman Torski | |
1. podání % | 32/57 (56%) | 26/50 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/32 (84%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/25 (40%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 24/50 (48%) | 20/57 (35%) |
Vyhrané body celkem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
3-1 | Osman Torski | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Jan Choinski | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | Osman Torski | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Jan Choinski | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Osman Torski | |
6-3 |
2 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Osman Torski | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Osman Torski | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
0-0, 30-0, A-40 | ||
4-1 | Osman Torski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jan Choinski | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Osman Torski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.07.01, 22 Let
24.07.01, 22 Let
Jan Choinski vs. Osman Torski - Vzájemné zápasy
08.10.19 | 1. kolo | Jan Choinski | Osman Torski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Bad | koberec |
Jan Choinski form & Osman Torski form
Jan Choinski - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Osman Torski - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 1-3, - Osman Torski - skreč | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. John Sperle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | Max Houkes - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Hamou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Maurizio Speziali | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-4 | detail zápasu |