Jamie Davis/Muzingaye Dickson Andile Sibanda vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul 04.03.2020

Jamie Davis/Muzingaye Dickson Andile Sibanda vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul 04.03.2020 - M25 Potchefstroom - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloJamie Davis/Muzingaye Dickson Andile Sibanda Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nenastoupil(a/i) JAR M25 Potchefstroom tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

- nenastoupil(a/i)

Jamie Davis
JAR
16.09.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Francúzsko
12.09.90, 29 Let







Sadio Doumbia
Muzingaye Dickson Andile Sibanda
Zimbabwe
08.10.97, 22 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Francúzsko
09.09.95, 24 Let




Fabien Reboul
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jamie Davis/Muzingaye Dickson Andile Sibanda vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloJamie Davis/Muzingaye Dickson Andile SibandaSadio Doumbia/Fabien Reboul Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nenastoupil(a/i) detail zápasuJAR M25 Potchefstroom tvrdý

Jamie Davis/Muzingaye Dickson Andile Sibanda - poslední zápasy

JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Robbie Arends/Alec Beckley1-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul Sadio Doumbia/Fabien Reboul/Fabien Reboul - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu

Sadio Doumbia/Fabien Reboul - poslední zápasy

JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Jamie Davis/Muzingaye Dickson Andile Sibanda- Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Florin Mergea4-6, 7-65, 8-10 prohradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Marco Bortolotti/Viktor Galovic4-6, 7-62, 14-16 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Andrea Arnaboldi/Luca Vanni6-74, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Borna Gojo/Zhe Li6-73, 5-7 prohradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Steven Diez/Mark Vervoort6-1, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
21.01.20
1. kolo
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Gonzalo Escobar/Miguel-Angel Reyes-Varela5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.12.19
semifinále
vs. Baptiste Crepatte/Gabriel Petit6-72, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
16.12.19
čtvrtfinále
vs. Mousa Alkotop/Sergey Bolotov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.12.19
1. kolo
vs. Alexander Igoshin/Aliaksandr Prudnikau6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.12.19
semifinále
vs. Yan Bondarevskiy/Anis Ghorbel2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.12.19
čtvrtfinále
vs. Thomas Laurent/Nicolas Moreno De Alboran4-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
30.10.19
1. kolo
vs. Andre Goransson/Christopher Rungkat7-64, 5-7, 10-4 výhradetail zápasu
30.10.19
čtvrtfinále
vs. Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan- Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
China Liuzhou Challenger - tvrdý
23.10.19
1. kolo
vs. Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan3-6, 6-76 prohradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
02.10.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Illya Marchenko6-4, 6-73, 13-15 prohradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
21.09.19
finále
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov6-4, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
20.09.19
semifinále
vs. Pedro Martinez Portero/Sergio Martos Gornes6-3, 6-72, 10-7 výhradetail zápasu
19.09.19
čtvrtfinále
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan5-7, 6-3, 12-10 výhradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Filip Cristian Jianu/Nikolas Sanchez-Izquierdo6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
14.09.19
finále
vs. Sergio Galdos/Facundo Mena6-3, 7-64 výhradetail zápasu
13.09.19
semifinále
vs. Nemanja Malesevic/Vladan Tadic6-4, 6-1 výhradetail zápasu
12.09.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Arnaboldi/Filippo Baldi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Qun Gao/Antonio Sancic7-62, 7-5 výhradetail zápasu
Italy M25 Trieste - antuka
02.09.19
finále
vs. Davide Galoppini/Pietro Rondoni6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Lorenzo Brunetti/Luca Tomasetto Lorenzo Brunetti/Luca Tomasetto - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
02.09.19
semifinále
vs. Sergio Galdos/Christian Lindell6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Como Challenger - antuka
31.08.19
semifinále
vs. Fabricio Neis/Pedro Sousa3-6, 7-66, 9-11 prohradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Simone Bolelli/Andrea Pellegrino7-66, 6-4 výhradetail zápasu
<