ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | James Ibrahim | Shahar Elbaz | 6-2, 6-3 | M15 Kiryat | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
James Ibrahim | Shahar Elbaz | |
1. podání % | 30/53 (57%) | 38/56 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/23 (61%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/56 (52%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
James Ibrahim | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
James Ibrahim | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
James Ibrahim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
James Ibrahim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-2 |
2 | ||
James Ibrahim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Shahar Elbaz | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
1-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
James Ibrahim | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Shahar Elbaz | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 3-3 | |
4-3 | Shahar Elbaz | |
James Ibrahim | 5-3 | |
6-3 |
Austrália
12.04.98, 26 Let
12.04.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
03.02.97, 27 Let
19 040 $
03.02.97, 27 Let
19 040 $
James Ibrahim vs. Shahar Elbaz - Vzájemné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | James Ibrahim | Shahar Elbaz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Kiryat | tvrdý |
James Ibrahim form & Shahar Elbaz form
James Ibrahim - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.07.20 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 2. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Shahar Elbaz - poslední zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 čtvrtfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |