ZÁPAS
28.08.19 | 1. kolo | James Ibrahim | Alexander Gaponenko | 6-2, 7-62 | M15 Kiryat | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
James Ibrahim | Alexander Gaponenko | |
1. podání % | 43/77 (56%) | 39/69 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/43 (74%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/34 (38%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/69 (48%) | 32/77 (42%) |
Vyhrané body celkem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 7 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15 | ||
James Ibrahim | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Ibrahim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
James Ibrahim | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
James Ibrahim | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
James Ibrahim | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
James Ibrahim | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
James Ibrahim | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
James Ibrahim | 5-4 | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 6-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Austrália
12.04.98, 25 Let
12.04.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
01.06.02, 21 Let
01.06.02, 21 Let
James Ibrahim vs. Alexander Gaponenko - Vzájemné zápasy
28.08.19 | 1. kolo | James Ibrahim | Alexander Gaponenko | 6-2, 7-62 | detail zápasu | M15 Kiryat | tvrdý |
James Ibrahim form & Alexander Gaponenko form
James Ibrahim - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.07.20 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.19 2. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexander Gaponenko - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detail zápasu |