ZÁPAS
27.09.16 | 1. kolo | James Frawley | Lawrence Bataljin | 6-3, 4-3, - skreč | Australia F6 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
James Frawley | Lawrence Bataljin | |
1. podání % | 39/65 (60%) | 39/46 (85%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/39 (69%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 25/65 (38%) |
Vyhrané body celkem | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
James Frawley vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy
27.09.16 | 1. kolo | James Frawley | Lawrence Bataljin | 6-3, 4-3, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | Australia F6 | tvrdý |
James Frawley form & Lawrence Bataljin form
James Frawley - poslední zápasy
M25 Mungia - antuka | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Charlie Camus | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Emil Westling | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Isac Stroemberg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Anatoliy Petrenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 0-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-2, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Valentin Guenther | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Yerdilda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ersel Kalfaoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu |