Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara 10.03.2020

Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara 10.03.2020 - M15 Loule - porovnání

ZÁPAS

10.03.201. koloJakub Paul/Yannik Steinegger Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara 6-2, 6-4 Portugal M15 Loule tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Jakub Paul
Švajčiarsko
22.03.99, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Španielsko
22.01.93, 27 Let







Carlos Boluda-Purkiss
Yannik Steinegger
Švajčiarsko
11.09.00, 19 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Španielsko
26.01.93, 27 Let




Ricardo Ojeda Lara
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara - Vzájemné zápasy

10.03.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerCarlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 detail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý

Jakub Paul/Yannik Steinegger - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Francisco Cabral/Luis Faria0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert2-6, 3-6 prohradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
12.02.20
čtvrtfinále
vs. Lucas Poullain/Clement Tabur7-61, 2-6, 6-10 prohradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Simon Reveniau/Arthur Reymond4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
France M15 Villers - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)/Hugo Schott6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
11.11.19
čtvrtfinále
vs. Adan Freire Da Silva/Nathan Freire Da Silva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19
semifinále
vs. Luca Gelhardt/Niklas Schell6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19
finále
vs. Sebastien Boltz/Arthur Bouquier4-6, 6-4, 13-11 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo
vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
07.10.19
1. kolo
vs. Amadatus Admiraal/Bernardo Pereira Oliveira6-2, 7-61 výhradetail zápasu
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Daniel Altmaier/Jan Choinski6-2, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
Norway M15 Oslo - tvrdý I.
04.03.19
semifinále
vs. Mateusz Kowalczyk/Piotr Matuszewski6-4, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.19
finále
vs. Jakob Groener/Lukas Hellum Lilleengen6-4, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.19
1. kolo
vs. Linus Frost/Patrick Mayer (GER) Linus Frost/Patrick Mayer (GER)/Ricardo Ojeda Lara - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
04.03.19
čtvrtfinále
vs. Herman Hoeyeraal/Leyton Rivera6-3, 6-1 výhradetail zápasu

Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Paguera - antuka
21.02.20
semifinále
vs. Anas Fattar/Lamine Ouahab3-6, 5-7 prohradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Stefano Baldoni/Pietro Schiavetti6-2, 6-3 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Andrey Chepelev/Gergely Madarasz6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Palmanova - antuka
11.02.20
1. kolo
vs. Alvaro Lopez San Martin/Nikolas Sanchez-Izquierdo6-2, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
<