ZÁPAS
03.03.18 | 1. kolo kval. | Jakub Paul | Mariano Alberto Hasenkopf | 6-2, 6-74, 7-5 | Egypt F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Jakub Paul vs. Mariano Alberto Hasenkopf - Vzájemné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Jakub Paul | Mariano Alberto Hasenkopf | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | Egypt F8 | tvrdý |
Jakub Paul form & Mariano Alberto Hasenkopf form
Jakub Paul - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 1-6, 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 2-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Cina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Jadoun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-2, 3-0, Alexander Donski - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Etienne Donnet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Mariano Alberto Hasenkopf - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sava Radovic | 6-1, 1-0, Sava Radovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Max Houkes | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Cerchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Daniel Kossek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gustav Hansson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-74, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Acquaroli | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 6-2, 3-1, Manuel Barros - skreč | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 kvalifik. | vs. Aaron Schmid | 3-6, 2-6 | detail zápasu |