ZÁPAS
22.08.19 | 2. kolo | Jakub Paul | Alexander Erler | 3-6, 6-2, 6-2 | M25 Schlieren | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jakub Paul | Alexander Erler | |
1. podání % | 40/76 (53%) | 50/103 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/36 (61%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 52/103 (50%) | 28/76 (37%) |
Vyhrané body celkem | 100/179 (56%) | 79/179 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Jakub Paul | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Alexander Erler | |
3-5 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
Jakub Paul | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jakub Paul | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Jakub Paul | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Jakub Paul | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Jakub Paul | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Jakub Paul | 3-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jakub Paul | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jakub Paul vs. Alexander Erler - Vzájemné zápasy
22.08.19 | 2. kolo | Jakub Paul | Alexander Erler | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Schlieren | antuka |
Jakub Paul form & Alexander Erler form
Jakub Paul - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 1-6, 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 2-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Cina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Jadoun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-2, 3-0, Alexander Donski - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Etienne Donnet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Erler - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |