ZÁPAS
23.03.18 | 2. kolo | Jakob Sude | Petr Michnev | 6-3, 7-63 | Greece F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jakob Sude | Petr Michnev | |
1. podání % | 44/68 (65%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/44 (77%) | 32/43 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/24 (71%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 1/2 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/67 (33%) | 17/68 (25%) |
Vyhrané body celkem | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 7 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jakob Sude | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Jakob Sude | 1-1 | |
Jakob Sude | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakob Sude | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jakob Sude | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Jakob Sude | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
Jakob Sude | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Jakob Sude | 0-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Jakob Sude | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jakob Sude | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jakob Sude | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jakob Sude | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jakob Sude | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jakob Sude | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jakob Sude vs. Petr Michnev - Vzájemné zápasy
23.03.18 | 2. kolo | Jakob Sude | Petr Michnev | 6-3, 7-63 | detail zápasu | Greece F4 | tvrdý |
Jakob Sude form & Petr Michnev form
Jakob Sude - poslední zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |