ZÁPAS
16.01.18 | kvalifik. | Jakob Sude | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-76, 6-2 | Turkey F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jakob Sude vs. Fran Zvonimir Zgombic - Vzájemné zápasy
16.01.18 | kvalifik. | Jakob Sude | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
Jakob Sude form & Fran Zvonimir Zgombic form
Jakob Sude - poslední zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Fran Zvonimir Zgombic - poslední zápasy
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - skreč | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
06.04.18 čtvrtfinále | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.18 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detail zápasu |