Jakob Aichhorn vs. Mihailo Popovic 25.02.2020

Jakob Aichhorn vs. Mihailo Popovic 25.02.2020 - M15 Trnava - porovnání

ZÁPAS

25.02.20kvalifik.Jakob Aichhorn Mihailo Popovic 6-3, 6-1 Slovakia M15 Trnava tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Jakob Aichhorn
Rakúsko
22.09.98, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko








Mihailo Popovic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jakob Aichhorn vs. Mihailo Popovic - Vzájemné zápasy

25.02.20kvalifik.Jakob AichhornMihailo Popovic6-3, 6-1 detail zápasuSlovakia M15 Trnava tvrdý I.

Jakob Aichhorn - poslední zápasy

Croatia M15 Porec - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Julian Ocleppo0-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Eduard Vlasceanu6-2, 7-5 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Luka Veselic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Karlis Ozolins6-4, 6-74, 3-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Mihailo Popovic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Michael Gloeckler6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Mirko Martinez4-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Tadija Radovanovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Noah Thurner7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
22.01.20
1. kolo
vs. Johannes Haerteis2-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Torben Steinorth6-2, 7-5 výhradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Mattia Bellucci6-3, 6-4 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Moritz Hoffmann5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Andrew Paulson0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Daniel Siniakov7-64, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
05.11.19
kvalifik.
vs. Marek Gengel5-7, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Jan Pucalka6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
23.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
17.10.19
2. kolo
vs. Vit Kopriva5-7, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Jakub Paul6-4, 6-74, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Hungary M15 Szekesfehervar - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Mikhail Korovin4-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Noel Hornung4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - antuka
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Lukas Klein2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Danil Spasibo6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Nicolo Turchetti6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M15 Santa - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta4-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Alessandro Coppini7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Austria M25 Vogau - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Vitalii Shcherba2-6, 6-2, 5-10 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikola Jevtic6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Mihailo Popovic - poslední zápasy

Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Jakob Aichhorn3-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Dominik Langmajer7-61, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Christoph Negritu5-7, 0-2, - Mihailo Popovic - skrečprohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Bastian Alonso Utreras Santander6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.01.20
2. kolo kval.
vs. Mario Gonzalez Fernandez2-6, 6-73 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
14.01.20
2. kolo kval.
vs. Damien Bayard6-3, 6-4 výhradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Luke Johnson6-75, 6-74 prohradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Kirill Mishkin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Jackson Varney2-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Stylianos Perdikogiannis7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
22.10.19
kvalifik.
vs. Haadin Bava6-72, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Denis Rogov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca6-3, 3-6, 5-10 prohradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Duje Kekez6-2, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Luka Ilic6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Domagoj Biljesko6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Patrik Stepanic6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Vasilije Draganic6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Romania M15 Brasov - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Aziz Kijametovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alexandru Cristian Bodnariuk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Domagoj Biljesko6-4, 3-6, 6-10 prohradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
08.08.19
2. kolo
vs. Peter Nagy2-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Stefan Kabasaj6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Vadym Ursu6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol2-6, 6-78 prohradetail zápasu
<