ZÁPAS
31.07.19 | 1. kolo | Jakob Aichhorn | Dominik Recek | 6-3, 6-4 | M25 Bolzano | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jakob Aichhorn | Dominik Recek | |
1. podání % | 33/62 (53%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 24/34 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/29 (62%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 23/57 (40%) | 18/62 (29%) |
Vyhrané body celkem | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 4 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jakob Aichhorn | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Dominik Recek | |
0-0 | ||
Jakob Aichhorn | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Dominik Recek | |
0-0 | ||
Jakob Aichhorn | 2-2 | |
3-2 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jakob Aichhorn | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Jakob Aichhorn | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dominik Recek | |
0-0 | ||
Jakob Aichhorn | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-3 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakob Aichhorn | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dominik Recek | |
0-0 | ||
Jakob Aichhorn | 5-4 | |
6-4 |
Rakúsko
22.09.98, 25 Let
12 798 $
22.09.98, 25 Let
12 798 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
19.02.95, 29 Let
18 926 $
19.02.95, 29 Let
18 926 $
Jakob Aichhorn vs. Dominik Recek - Vzájemné zápasy
31.07.19 | 1. kolo | Jakob Aichhorn | Dominik Recek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Bolzano | antuka |
27.11.18 | kvalifik. | Jakob Aichhorn | Dominik Recek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Jakob Aichhorn form & Dominik Recek form
Jakob Aichhorn - poslední zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu |
Dominik Recek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |