ZÁPAS
09.11.15 | 1. kolo kval. | Jake Delaney | Omar Fields | 6-4, 7-63 | Australia F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.03.97, 27 Let
06.03.97, 27 Let
Jake Delaney vs. Omar Fields - Vzájemné zápasy
09.11.15 | 1. kolo kval. | Jake Delaney | Omar Fields | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Australia F10 | tvrdý |
Jake Delaney form & Omar Fields form
Jake Delaney - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu |
Omar Fields - poslední zápasy
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - skreč | detail zápasu |