ZÁPAS
28.01.20 | 1. kolo | Jacopo Berrettini | Pablo Llamas Ruiz | 7-65, 7-5 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jacopo Berrettini | Pablo Llamas Ruiz | |
1. podání % | 52/80 (65%) | 60/86 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/52 (75%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 39/86 (45%) | 27/80 (34%) |
Vyhrané body celkem | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 9 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jacopo Berrettini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0 | ||
Jacopo Berrettini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Jacopo Berrettini | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0 | ||
Jacopo Berrettini | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-5 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Jacopo Berrettini | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Jacopo Berrettini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0 | ||
Jacopo Berrettini | 2-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jacopo Berrettini | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jacopo Berrettini vs. Pablo Llamas Ruiz - Vzájemné zápasy
28.01.20 | 1. kolo | Jacopo Berrettini | Pablo Llamas Ruiz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Jacopo Berrettini form & Pablo Llamas Ruiz form
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Pablo Llamas Ruiz - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu |