ZÁPAS
10.04.17 | 2. kolo kval. | Jacopo Berrettini | Joshua Luck | 7-62, 6-73, 6-2 | Egypt F13 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
20.11.95, 28 Let
20.11.95, 28 Let
Jacopo Berrettini vs. Joshua Luck - Vzájemné zápasy
10.04.17 | 2. kolo kval. | Jacopo Berrettini | Joshua Luck | 7-62, 6-73, 6-2 | detail zápasu | Egypt F13 | tvrdý |
Jacopo Berrettini form & Joshua Luck form
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Joshua Luck - poslední zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 1-4, - Joshua Luck - skreč | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-4, 2-0, Kyran Magimay - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ben Patael | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Sean Kamyshev | 4-1, Sean Kamyshev - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Roi Ginat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Simon Levy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-76, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Brandon Murphy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Alon Elia | 6-4, 4-0, Alon Elia - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Simon Levy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu |