ZÁPAS
27.02.17 | Jacopo Berrettini | Dax Donders | 6-2, 2-0, - skreč | Portugal F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
14.07.00, 23 Let
18 595 $
14.07.00, 23 Let
18 595 $
Jacopo Berrettini vs. Dax Donders - Vzájemné zápasy
27.02.17 | Jacopo Berrettini | Dax Donders | 6-2, 2-0, Dax Donders - skreč | detail zápasu | Portugal F1 | tvrdý |
Jacopo Berrettini form & Dax Donders form
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Dax Donders - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |