ZÁPAS
29.08.20 | semifinále | Jacopo Berrettini | Clement Geens | 3-6, 3-2, - skreč | M15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jacopo Berrettini | Clement Geens | |
1. podání % | 31/53 (58%) | 32/46 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/31 (61%) | 23/32 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 17/46 (37%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body celkem | 46/99 (46%) | 53/99 (54%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jacopo Berrettini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jacopo Berrettini | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Jacopo Berrettini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
0-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Clement Geens | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jacopo Berrettini vs. Clement Geens - Vzájemné zápasy
29.08.20 | semifinále | Jacopo Berrettini | Clement Geens | 3-6, 3-2, Clement Geens - skreč | detail zápasu | M15 Alkmaar | antuka |
Jacopo Berrettini form & Clement Geens form
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Clement Geens - poslední zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
29.08.20 semifinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
28.08.20 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 finále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu |