ZÁPAS
22.10.19 | kvalifik. | Jacob Fearnley | Luc Fomba | 2-6, 7-5, 10-6 | M25 Fort | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jacob Fearnley | Luc Fomba | |
1. podání % | 41/61 (67%) | 41/78 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/41 (68%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/20 (35%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 5/5 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/78 (46%) | 26/61 (43%) |
Vyhrané body celkem | 71/139 (51%) | 68/139 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 2 | 8 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jacob Fearnley | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Luc Fomba | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Jacob Fearnley | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Luc Fomba | |
0-0, 0-15 | ||
Jacob Fearnley | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Luc Fomba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Jacob Fearnley | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Luc Fomba | |
0-0, 0-15 | ||
Jacob Fearnley | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Luc Fomba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jacob Fearnley | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Luc Fomba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jacob Fearnley | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Luc Fomba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jacob Fearnley | 5-4 | |
0-0 | ||
Jacob Fearnley | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Luc Fomba | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 6-1, 6-2, 8-4, 8-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
22.02.99, 25 Let
22.02.99, 25 Let
Jacob Fearnley vs. Luc Fomba - Vzájemné zápasy
22.10.19 | kvalifik. | Jacob Fearnley | Luc Fomba | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | M25 Fort | tvrdý |
Jacob Fearnley form & Luc Fomba form
Jacob Fearnley - poslední zápasy
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anton Matusevich | - | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 finále | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Kylian Collignon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Learner Tien | 0-2, - Jacob Fearnley - skreč | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Shunsuke Mitsui | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Radu Mihai Papoe | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Evan Sharygin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Robinson Le Meur | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mitchell Maroscher | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 0-1, - Jacob Fearnley - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
21.10.23 finále | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. David Stevenson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Elia Joel Affolter | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Luc Fomba - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Loan Lestir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Loan Lestir | 7-67, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 7-62, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Learner Tien | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksa Ciric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. J Mercer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ian Bracks | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Matthis Ross | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 6-4 | detail zápasu |