ZÁPAS
08.12.19 | 1. kolo kval. | Jackson Varney | Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
29.03.93, 31 Let
29.03.93, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.12.98, 25 Let
16.12.98, 25 Let
Jackson Varney vs. Igor Solomatin - Vzájemné zápasy
08.12.19 | 1. kolo kval. | Jackson Varney | Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Jackson Varney form & Igor Solomatin form
Jackson Varney - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alex Martinez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoras Zervoudakis | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ismael Carrero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Barbu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.18 2. kolo kval. | vs. Barkat Khan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. M. Abid Ali Khan Akbar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Pooyan Shateri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Shropshire | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ao Shen | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Igor Solomatin - poslední zápasy
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu |