ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Hong Kit Wong | Chukang Wang | 6-1, 6-0 | M25 Luan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hong Kit Wong | Chukang Wang | |
1. podání % | 30/43 (70%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/13 (46%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chukang Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hong Kit Wong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hong Kit Wong | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Chukang Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hong Kit Wong | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Hong Kit Wong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chukang Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hong Kit Wong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
3-0 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hong Kit Wong | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hong Kit Wong vs. Chukang Wang - Vzájemné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Hong Kit Wong | Chukang Wang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Luan | tvrdý |
Hong Kit Wong form & Chukang Wang form
Hong Kit Wong - poslední zápasy
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hiromasa Koyama | 6-75, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazushi Idogaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Tomida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Shu Muto | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jin Gu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 0-6, 1-3, - Hong Kit Wong - skreč | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ariel Meshulam | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Dolce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Chukang Wang - poslední zápasy
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - skreč | detail zápasu |