ZÁPAS
04.09.19 | 1. kolo | Jack Draper | Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | M15 Sajur | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jack Draper | Alexander Gaponenko | |
1. podání % | 24/33 (73%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/24 (88%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/9 (44%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 37/62 (60%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkem | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 1-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15 | ||
Jack Draper | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Jack Draper | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Jack Draper | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0 | ||
Jack Draper | 2-0 | |
3-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Draper | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0 | ||
Jack Draper | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-2 | Alexander Gaponenko | |
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
01.06.02, 21 Let
01.06.02, 21 Let
Jack Draper vs. Alexander Gaponenko - Vzájemné zápasy
04.09.19 | 1. kolo | Jack Draper | Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Sajur | tvrdý |
Jack Draper form & Alexander Gaponenko form
Jack Draper - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-75, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Alex De Minaur | 3-6, 6-2, 0-4, - Jack Draper - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Miomir Kecmanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Tommy Paul | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Tommy Paul | 2-6, 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Marcos Giron | 6-4, 3-6, 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
13.01.24 finále | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Alexander Bublik | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Tommy Paul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-69, 7-67 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-76 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
11.11.23 finále | vs. Adrian Mannarino | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. David Goffin | 1-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Alexander Gaponenko - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detail zápasu |