ZÁPAS
26.08.19 | kvalifik. | Ivan Sergeyev | Roman Boychuk | 7-64, 6-2 | M25 Irpin | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Sergeyev | Roman Boychuk | |
1. podání % | 52/77 (68%) | 68/81 (84%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/52 (48%) | 28/68 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/25 (40%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 8/10 (80%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 49/81 (60%) | 42/77 (55%) |
Vyhrané body celkem | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Ivan Sergeyev vs. Roman Boychuk - Vzájemné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Ivan Sergeyev | Roman Boychuk | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M25 Irpin | antuka |
Ivan Sergeyev form & Roman Boychuk form
Ivan Sergeyev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | - | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. William Norton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-1, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Jan Kobierski | 6-4, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 kvalifik. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 3-6, 0-3, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |