ZÁPAS
26.09.16 | kvalifik. | Ivan Sergeyev | Kristjan Tamm | 6-2, 7-65 | Ukraine F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ivan Sergeyev vs. Kristjan Tamm - Vzájemné zápasy
26.09.16 | kvalifik. | Ivan Sergeyev | Kristjan Tamm | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Ukraine F5 | tvrdý |
Ivan Sergeyev form & Kristjan Tamm form
Ivan Sergeyev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | - | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. William Norton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-1, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Jan Kobierski | 6-4, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 kvalifik. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 3-6, 0-3, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Kristjan Tamm - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - skreč | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |