ZÁPAS
26.09.19 | 2. kolo | Ivan Nedelko | Mike Urbanija | 6-1, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Nedelko | Mike Urbanija | |
1. podání % | 29/57 (51%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkem | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ivan Nedelko vs. Mike Urbanija - Vzájemné zápasy
26.09.19 | 2. kolo | Ivan Nedelko | Mike Urbanija | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
20.09.19 | čtvrtfinále | Ivan Nedelko | Mike Urbanija | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Ivan Nedelko form & Mike Urbanija form
Ivan Nedelko - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Mellerio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 4-6, 6-4, 2-0, Evgeny Philippov - skreč | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jeremy Jahn | - | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Charlie Camus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Amaury Raynel | - | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
15.07.22 čtvrtfinále | vs. Raphael Collignon | 1-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-4, - Ivan Nedelko - skreč | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
05.06.22 finále | vs. Karl Friberg | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.22 semifinále | vs. Aleksi Lofman | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Eero Vasa | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Siim Troost | 7-67, 6-1 | detail zápasu |
Mike Urbanija - poslední zápasy
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu |