ZÁPAS
19.07.17 | 1. kolo | Ivan Kalinin | Milan Drinic | 4-6, 6-3, 6-4 | Georgia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Kalinin | Milan Drinic | |
1. podání % | 77/124 (62%) | 47/86 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/77 (60%) | 37/47 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/47 (53%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/86 (42%) | 53/124 (43%) |
Vyhrané body celkem | 107/210 (51%) | 103/210 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 10 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.08.97, 26 Let
14.08.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ivan Kalinin vs. Milan Drinic - Vzájemné zápasy
19.07.17 | 1. kolo | Ivan Kalinin | Milan Drinic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Georgia F3 | antuka |
Ivan Kalinin form & Milan Drinic form
Ivan Kalinin - poslední zápasy
Greece F8 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Petr Arkhipov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Boris Neiman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Gary Kushnirovich | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |