ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo kval. | Ivan Kalinin | Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | Russia F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.08.97, 26 Let
14.08.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.07.99, 24 Let
02.07.99, 24 Let
Ivan Kalinin vs. Klim Kozyrev - Vzájemné zápasy
07.08.17 | 1. kolo kval. | Ivan Kalinin | Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Russia F6 | antuka |
Ivan Kalinin form & Klim Kozyrev form
Ivan Kalinin - poslední zápasy
Greece F8 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Petr Arkhipov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Boris Neiman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Gary Kushnirovich | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Klim Kozyrev - poslední zápasy
M25 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | detail zápasu |