ZÁPAS
08.09.18 | 1. kolo kval. | Ivan Gakhov | Piotr Galus | 6-1, 6-3 | Szczecin Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Gakhov | Piotr Galus | |
1. podání % | 26/45 (58%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/19 (68%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/55 (51%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ivan Gakhov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Piotr Galus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Piotr Galus | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Piotr Galus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ivan Gakhov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Piotr Galus | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivan Gakhov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Piotr Galus | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ivan Gakhov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Piotr Galus | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ivan Gakhov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Piotr Galus | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ivan Gakhov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Piotr Galus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
09.12.00, 23 Let
09.12.00, 23 Let
Ivan Gakhov vs. Piotr Galus - Vzájemné zápasy
08.09.18 | 1. kolo kval. | Ivan Gakhov | Piotr Galus | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
Ivan Gakhov form & Piotr Galus form
Ivan Gakhov - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-71, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 0-2, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Piotr Galus - poslední zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emmett Ward | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Pieczonka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Elijah Strode | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Brendan Baar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 5-7, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Rudy Quan | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Marco Alvarez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 1. kolo | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Miles Jones | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Zielinski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Kacper Nawoj | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Fernando Zuniga Cantillana | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Chukwudumebi Smarty | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 7-64, 6-1 | detail zápasu |