ZÁPAS
13.08.17 | finále | Ivan Gakhov | Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-3 | Russia F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Gakhov | Artur Shakhnubaryan | |
1. podání % | 35/58 (60%) | 50/59 (85%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 25/50 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 7/9 (78%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/59 (46%) | 20/58 (34%) |
Vyhrané body celkem | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ivan Gakhov vs. Artur Shakhnubaryan - Vzájemné zápasy
13.08.17 | finále | Ivan Gakhov | Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Russia F6 | antuka |
Ivan Gakhov form & Artur Shakhnubaryan form
Ivan Gakhov - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Quentin Halys | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detail zápasu |
Artur Shakhnubaryan - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - skreč | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 kvalifik. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |