ZÁPAS
28.10.16 | čtvrtfinále | Ivan Gakhov | Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 7-64, 6-3 | Spain F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Gakhov | Alvaro Lopez San Martin | |
1. podání % | 68/107 (64%) | 47/80 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/68 (63%) | 36/47 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/39 (64%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 25/80 (31%) | 39/107 (36%) |
Vyhrané body celkem | 93/187 (50%) | 94/187 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ivan Gakhov vs. Alvaro Lopez San Martin - Vzájemné zápasy
08.10.22 | semifinále | Ivan Gakhov | Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | M25 Zaragoza | antuka |
10.11.16 | čtvrtfinále | Alvaro Lopez San Martin | Ivan Gakhov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Morocco F8 | antuka |
28.10.16 | čtvrtfinále | Ivan Gakhov | Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | Spain F35 | antuka |
Ivan Gakhov form & Alvaro Lopez San Martin form
Ivan Gakhov - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-71, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 0-2, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Alvaro Lopez San Martin - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |