ZÁPAS
29.04.19 | 1. kolo kval. | Ivan Denisov | Klim Ivanov | 6-0, 6-3 | M25 Namangan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Denisov | Klim Ivanov | |
1. podání % | 17/47 (36%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/17 (76%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Denisov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Denisov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivan Denisov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ivan Denisov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivan Denisov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Klim Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ivan Denisov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivan Denisov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Rusko
07.06.00, 23 Let
14 938 $
07.06.00, 23 Let
14 938 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
31.10.98, 25 Let
31.10.98, 25 Let
Ivan Denisov vs. Klim Ivanov - Vzájemné zápasy
29.04.19 | 1. kolo kval. | Ivan Denisov | Klim Ivanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M25 Namangan | tvrdý |
Ivan Denisov form & Klim Ivanov form
Ivan Denisov - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Iliyas Maratuly | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Tomi Van Den Ham | 3-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | 5-7, 0-2, - Ivan Denisov - skreč | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 7-65 | detail zápasu |
Klim Ivanov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | detail zápasu |