ZÁPAS
17.02.18 | 1. kolo kval. | Ivan Davydov | Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 6-4, 6-4 | Turkey F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ivan Davydov vs. Dragos Nicolae Madaras - Vzájemné zápasy
17.02.18 | 1. kolo kval. | Ivan Davydov | Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Turkey F7 | tvrdý |
Ivan Davydov form & Dragos Nicolae Madaras form
Ivan Davydov - poslední zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu |
Dragos Nicolae Madaras - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
08.07.23 finále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
26.05.23 semifinále | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - skreč | detail zápasu |