Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
03.09.95, 28 Let
03.09.95, 28 Let
Issei Okamura vs. Li-Wie Tan - Vzájemné zápasy
10.03.19 | 1. kolo kval. | Issei Okamura | Li-Wie Tan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Nishi | tvrdý |
Issei Okamura form & Li-Wie Tan form
Issei Okamura - poslední zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yudai Umeoka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kodai Sasaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Cooper Errey | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ali Habib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alberto Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 6-1, 1-0, Vivek Kolluru - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mason Naumovski | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Seiya Nakanishi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 1-5, - Issei Okamura - skreč | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Li-Wie Tan - poslední zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Faisal Qamar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Takashi Saito | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Igor Shrolik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Colin Van Beem | 0-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 7-65, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 6-1, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
28.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.19 2. kolo | vs. Fajing Sun | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. William Ma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Malhar Rajpal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Haitong Xia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
15.04.19 kvalifik. | vs. Luke Jacob Gamble | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. William Bushamuka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Kunal Anand | 6-2, 6-2 | detail zápasu |