ZÁPAS
23.07.18 | kvalifik. | Isa Mammetgulyyev | Martin Zeljenka | 6-4, 6-1 | Slovakia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turkmenist
08.01.97, 27 Let
11 350 $
08.01.97, 27 Let
11 350 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
12.02.98, 26 Let
12.02.98, 26 Let
Isa Mammetgulyyev vs. Martin Zeljenka - Vzájemné zápasy
06.08.18 | 2. kolo kval. | Martin Zeljenka | Isa Mammetgulyyev | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka |
23.07.18 | kvalifik. | Isa Mammetgulyyev | Martin Zeljenka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Slovakia F1 | antuka |
Isa Mammetgulyyev form & Martin Zeljenka form
Isa Mammetgulyyev - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Martin Zeljenka - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detail zápasu |