ZÁPAS
05.08.18 | 1. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Adam Blecha | 2-6, 6-4, 6-1 | Slovakia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turkmenist
08.01.97, 27 Let
11 350 $
08.01.97, 27 Let
11 350 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
30.06.98, 25 Let
30.06.98, 25 Let
Isa Mammetgulyyev vs. Adam Blecha - Vzájemné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Prague | antuka |
05.08.18 | 1. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Adam Blecha | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Slovakia F3 | antuka |
01.07.18 | 1. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Adam Blecha | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Isa Mammetgulyyev form & Adam Blecha form
Isa Mammetgulyyev - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Adam Blecha - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Hulboj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 5-7, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vales | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Matus Kido | - Adam Blecha - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Azad Rahman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Millen Hurrion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luis Miguel Saraiva | 7-5, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 1-6 | detail zápasu |