ZÁPAS
25.07.16 | 2. kolo kval. | Yuri Syromolotov Netrebin | Russell Henderson | 6-2, 6-4 | Portugal F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
25.07.97, 26 Let
25.07.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
16.10.01, 22 Let
16.10.01, 22 Let
Yuri Syromolotov Netrebin vs. Russell Henderson - Vzájemné zápasy
25.07.16 | 2. kolo kval. | Yuri Syromolotov Netrebin | Russell Henderson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Portugal F10 | tvrdý |
Yuri Syromolotov Netrebin form & Russell Henderson form
Yuri Syromolotov Netrebin - poslední zápasy
Spain F18 - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Eduard Guell Bartrina | 2-6, 2-5, - Yuri Syromolotov Netrebin - skreč | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Inigo Mendieta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Hugo Daubias | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Soufiane El Mesbahi | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Raleigh Smith | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Mohamed Adnaoui | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
08.07.17 1. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Bradley Mousley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Nathan Lavanchy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F18 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Samuel Bothwell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-65, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Joshua Rose | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Vallejo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F15 - tvrdý | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Lennert Van Der Linden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Erroll Lawrence | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
14.04.17 čtvrtfinále | vs. Aldin Setkic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.17 2. kolo | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Kanishk Kumar Handa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Ksawery Pociej | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Francisco San Andres Aguado | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Russell Henderson - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Marco Berti | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bernardo Henriques | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 4-6, 3-4, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 0-1, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Simao Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 2-4, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 1-6, 1-3, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. David Poljak | 2-3, - Russell Henderson - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 5-3, Afonso Portugal - skreč | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Carlos Fernandez-Espinar | 6-75, 2-6 | detail zápasu |