ZÁPAS
27.02.17 | 2. kolo kval. | Yuri Syromolotov Netrebin | Anatoliy Petrenko | 6-4, 6-4 | Egypt F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
25.07.97, 26 Let
25.07.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
04.12.95, 28 Let
12 426 $
04.12.95, 28 Let
12 426 $
Yuri Syromolotov Netrebin vs. Anatoliy Petrenko - Vzájemné zápasy
27.02.17 | 2. kolo kval. | Yuri Syromolotov Netrebin | Anatoliy Petrenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Egypt F7 | tvrdý |
Yuri Syromolotov Netrebin form & Anatoliy Petrenko form
Yuri Syromolotov Netrebin - poslední zápasy
Spain F18 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Inigo Mendieta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Eduard Guell Bartrina | 2-6, 2-5, - Yuri Syromolotov Netrebin - skreč | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Hugo Daubias | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Soufiane El Mesbahi | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Raleigh Smith | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Mohamed Adnaoui | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
08.07.17 1. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Bradley Mousley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Nathan Lavanchy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F18 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Samuel Bothwell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-65, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Vallejo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Joshua Rose | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Egypt F15 - tvrdý | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Lennert Van Der Linden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Erroll Lawrence | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
14.04.17 čtvrtfinále | vs. Aldin Setkic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.17 2. kolo | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Kanishk Kumar Handa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Ksawery Pociej | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Francisco San Andres Aguado | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Anatoliy Petrenko - poslední zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Emir Sutekin | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-75, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
31.08.20 kvalifik. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Anatoliy Petrenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 0-3, - Anatoliy Petrenko - skreč | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bradley Paliska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 6-1, 1-0, Yanais Laurent - skreč | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. James Frawley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu |