ZÁPAS
23.05.17 | 1. kolo | Ioannis Stergiou | Gorazd Srbljak | 6-3, 6-4 | Bosnia & | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ioannis Stergiou | Gorazd Srbljak | |
1. podání % | 43/63 (68%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/43 (65%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/61 (46%) | 24/63 (38%) |
Vyhrané body celkem | 67/124 (54%) | 57/124 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
03.04.95, 29 Let
12 174 $
03.04.95, 29 Let
12 174 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ioannis Stergiou vs. Gorazd Srbljak - Vzájemné zápasy
05.02.19 | kvalifik. | Ioannis Stergiou | Gorazd Srbljak | 3-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
23.05.17 | 1. kolo | Ioannis Stergiou | Gorazd Srbljak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Ioannis Stergiou form & Gorazd Srbljak form
Ioannis Stergiou - poslední zápasy
M15 Belgrade - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 2-4, - Ioannis Stergiou - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-74, 13-11 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Bastian Trinker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Pauwel Dewulf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Bekir Berk Sahin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.02.19 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Lorens | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Leon Hoeveler | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Austin Rapp | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Gorazd Srbljak - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | detail zápasu |