ZÁPAS
11.01.19 | semifinále | Ilya Ivashka | Renzo Olivo | 6-1, 6-3 | Canberra Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ilya Ivashka | Renzo Olivo | |
1. podání % | 24/46 (52%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/24 (88%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 12/20 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 9 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilya Ivashka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Ivashka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilya Ivashka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ilya Ivashka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Ivashka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilya Ivashka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Ilya Ivashka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilya Ivashka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ilya Ivashka vs. Renzo Olivo - Vzájemné zápasy
11.01.19 | semifinále | Ilya Ivashka | Renzo Olivo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Canberra Challenger | tvrdý |
Ilya Ivashka form & Renzo Olivo form
Ilya Ivashka - poslední zápasy
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
12.04.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Renzo Olivo - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 3-6, 4-5, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 1-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-2, 2-4, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | Francisco Comesana - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luis Jose Nakamine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detail zápasu |