ZÁPAS
03.10.19 | 3. kolo | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-2 | Nur Sultan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | |
1. podání % | 30/64 (47%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/30 (87%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/34 (41%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 24/52 (46%) | 24/64 (38%) |
Vyhrané body celkem | 64/116 (55%) | 52/116 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Illya Marchenko vs. Teimuraz Gabashvili - Vzájemné zápasy
27.02.20 | 3. kolo | Teimuraz Gabashvili | Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Pau Challenger | tvrdý I. |
03.10.19 | 3. kolo | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Nur Sultan | tvrdý I. |
07.03.17 | 1. kolo kval. | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
06.01.16 | 2. kolo | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Doha | tvrdý |
10.06.14 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Illya Marchenko | 6-79, 6-4, 7-64 | detail zápasu | Halle | tráva |
02.09.08 | 1. kolo | Illya Marchenko | Teimuraz Gabashvili | 3-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | Cherkassy | antuka |
Illya Marchenko form & Teimuraz Gabashvili form
Illya Marchenko - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |