ZÁPAS
27.05.19 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Roman Arendar | 6-2, 6-2 | M25+H Most | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
16.12.98, 25 Let
16.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kuba
13.03.00, 24 Let
13.03.00, 24 Let
Igor Solomatin vs. Roman Arendar - Vzájemné zápasy
27.05.19 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Roman Arendar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25+H Most | antuka |
Igor Solomatin form & Roman Arendar form
Igor Solomatin - poslední zápasy
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Roman Arendar - poslední zápasy
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Beran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Rinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Kripsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Martin Bugaj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Philip Aplienz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Frantisek Simon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ignace Van Den Steene | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Ondrej Dusek | 0-6, 4-6 | detail zápasu |