ZÁPAS
31.08.20 | 2. kolo kval. | Igor Dudun | Federico Juan Aguilar | 6-2, 6-4 | M15 Novomoskovsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
17.12.98, 25 Let
17.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.10.96, 27 Let
21.10.96, 27 Let
Igor Dudun vs. Federico Juan Aguilar - Vzájemné zápasy
31.08.20 | 2. kolo kval. | Igor Dudun | Federico Juan Aguilar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka |
Igor Dudun form & Federico Juan Aguilar form
Igor Dudun - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-2, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leyton Rivera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Noa Vukadin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Bernardi | 4-6, 0-3, - Igor Dudun - skreč | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Matic Hribar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Federico Juan Aguilar - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-73, 3-6 | detail zápasu |