Argentina
05.01.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
India
08.07.97, 26 Let
Argentina
14.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Kanada
20.12.95, 28 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ignacio Monzon/Fermin Tenti vs. Sahil Gaware/Iancu-Lustinian Ghinda - Vzájemné zápasy
02.12.19 | 1. kolo | Ignacio Monzon/Fermin Tenti | Sahil Gaware/Iancu-Lustinian Ghinda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Ignacio Monzon form & Sahil Gaware form
Ignacio Monzon/Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Santa - antuka |
02.12.23 finále | vs. Tomas Farjat/Arklon Huertas Del Pino | 7-64, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |
01.12.23 semifinále | vs. Pranav Kumar/Noah Schachter | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Ezequiel Simonit/Rafael Tosetto | 6-3, 4-6, 10-4 | | detail zápasu |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila/Gino Romano | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
M15 Santa - antuka |
25.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat/Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Bruna/Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
21.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios/Manuel Mouilleron Salvo | 7-63, 7-5 | | detail zápasu |
M15 Cochabamba - antuka |
17.11.23 semifinále | vs. Brandon Perez/Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 5-7 | | detail zápasu |
16.11.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola/Nicolas Villalon | 7-5, 6-1 | | detail zápasu |
15.11.23 1. kolo | vs. Jorge Andres Rodriguez/Pablo Serrano Gonzalez | 7-62, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Villa - antuka |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-66, 5-10 | | detail zápasu |
31.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo/Franco Roncadelli | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
Buenos Aires - antuka |
21.06.22 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
21.05.22 finále | vs. Alessandro Bellifemine/Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
20.05.22 semifinále | vs. Max Alcala Gurri/Bruno Pujol Navarro | 6-4, 3-6, 11-9 | | detail zápasu |
18.05.22 čtvrtfinále | vs. Victor Bini/Joao Pedro Drumond Ribeiro | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
13.05.22 semifinále | vs. Makoto Ochi/Seita Watanabe | 6-73, 4-6 | | detail zápasu |
12.05.22 čtvrtfinále | vs. Philip Bachmaier/Ilya Rudiukov | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
10.05.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed/Sherif Makhlouf | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
03.05.22 1. kolo | vs. Philip Bachmaier/Ilya Rudiukov | 6-2, 1-6, 4-10 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
20.05.21 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
18.05.21 1. kolo | vs. Noel Larwig/Bastien Presuhn | 6-3, 4-6, 10-7 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
15.05.21 finále | vs. Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
14.05.21 semifinále | vs. Nick Hardt/Naoki Nakagawa | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
13.05.21 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu/Dragos Nicolae Madaras | 7-64, 6-0 | | detail zápasu |
11.05.21 1. kolo | vs. Ivan Kazakov/Danylo Veremeychuk | 6-1, 7-65 | | detail zápasu |
M15 Porec - antuka |
10.03.21 1. kolo | vs. Luka Mikrut/Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
01.12.20 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar | 7-5, 0-6, 2-10 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
26.11.20 čtvrtfinále | vs. Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
24.11.20 1. kolo | vs. Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Sahil Gaware/Iancu-Lustinian Ghinda - poslední zápasy