ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Ignacio Monzon | Pedro Araujo | 6-1, 6-3 | M15 Villena | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ignacio Monzon vs. Pedro Araujo - Vzájemné zápasy
16.11.20 | 2. kolo kval. | Ignacio Monzon | Pedro Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Villena | antuka |
Ignacio Monzon form & Pedro Araujo form
Ignacio Monzon - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Pedro Araujo - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Jules Marie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 7-63, 7-610 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 7-60, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Eero Vasa | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Barreto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Evan Furness | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Rigele Te | 0-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-3, 6-71, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 3-6, 7-64, 1-0, Antoine Ghibaudo - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 6-2, 6-3 | detail zápasu |