ZÁPAS
31.10.18 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Juan Pablo Paz | 6-2, 2-0, - skreč | Argentina F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ignacio Monzon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ignacio Monzon | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ignacio Monzon | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ignacio Monzon | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ignacio Monzon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ignacio Monzon | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ignacio Monzon vs. Juan Pablo Paz - Vzájemné zápasy
31.10.18 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Juan Pablo Paz | 6-2, 2-0, Juan Pablo Paz - skreč | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
22.11.17 | 2. kolo | Ignacio Monzon | Juan Pablo Paz | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | Argentina F10 | antuka |
Ignacio Monzon form & Juan Pablo Paz form
Ignacio Monzon - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu |
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |