ZÁPAS
25.09.17 | 1. kolo kval. | Ignacio Carou | Oscar Matias Leiva Biason | 6-1, 6-1 | Bolivia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
09.12.95, 28 Let
09.12.95, 28 Let
Ignacio Carou vs. Oscar Matias Leiva Biason - Vzájemné zápasy
25.09.17 | 1. kolo kval. | Ignacio Carou | Oscar Matias Leiva Biason | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Bolivia F2 | antuka |
Ignacio Carou form & Oscar Matias Leiva Biason form
Ignacio Carou - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Oscar Matias Leiva Biason - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Luis Britto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Prince | 6-4, 6-71, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Buitrago | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Escobar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 7-65, 2-10 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Helaman Roque | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Javier Gonzalez (CHI) | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Raul Mireles Jimenez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 2. kolo kval. | vs. Jordan Benjamin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Besada | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Agustin Maria Gascia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucaramanga - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Esteban Medina Arias | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Guayaquil - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Favio Moscoso Vega | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Alvaro Fuenzalida | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Nico Mertens | 1-6, 0-6 | detail zápasu |