Iancu-Lustinian Ghinda vs. Tom Abelevich 09.03.2020

Iancu-Lustinian Ghinda vs. Tom Abelevich 09.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

09.03.202. kolo kval.Iancu-Lustinian Ghinda Tom Abelevich 6-4, 6-3 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Iancu-Lustinian Ghinda
Kanada
20.12.95, 24 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.02.99, 21 Let







Tom Abelevich
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Iancu-Lustinian Ghinda vs. Tom Abelevich - Vzájemné zápasy

09.03.202. kolo kval.Iancu-Lustinian GhindaTom Abelevich6-4, 6-3 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Iancu-Lustinian Ghinda - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.03.20
kvalifik.
vs. Jan Pleva2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.03.20
kvalifik.
vs. Seita Watanabe0-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Aliaksandr Sasnouski7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alexis Canter6-71, 4-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
18.02.20
kvalifik.
vs. Piotr Grynkowski2-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Abdella Nedim Mohammed6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Stevan Popovic6-1, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
27.01.20
kvalifik.
vs. Ahmed Mounir6-76, 3-6 prohradetail zápasu
26.01.20
2. kolo kval.
vs. Matteo Rizzi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
11.12.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino0-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Ali Zaghloul6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Arpit Sharma6-4, 7-63 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Anwar Elkamony6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Karsten Wuyts1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Egill Sigurdsson1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Yuichiro Inui3-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-4, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Roland Stuurman2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Ovcharenko2-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-73, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
29.10.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 6-3, 3-10 prohradetail zápasu
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das6-2, 6-1 výhradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.10.19
kvalifik.
vs. Tomas Papik6-74, 2-6 prohradetail zápasu
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Michal Wozniak6-3, 1-6, 10-4 výhradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. James Boyd6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Stylianos Poutis6-2, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu

Tom Abelevich - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda4-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Sasnouski0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Rayne Roselt6-76, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F16 - tvrdý
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Alexey Aleshchev0-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Michael Kricheli6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F15 - tvrdý
26.10.15
1. kolo kval.
vs. Yuriy Kovalenko5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F7 - tvrdý
01.06.15
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
11.05.15
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
04.05.15
2. kolo kval.
vs. Yankel Zemel1-6, 0-6 prohradetail zápasu
<